• Polski
  • English
 • Dlaczego My

  American Montessori Preschool to miejsce zbudowane z miłości i szacunku do dzieci. Wiemy, że najcenniejszy skarb rodziców wymaga wyjątkowej uwagi, atencji i troski. Każdego dnia nasze dzieci otaczamy przyjazną rozwojowi atmosferą w doskonale przygotowanej przestrzeni, gwarantując im jednocześnie najlepsze metody edukacyjne. W naszym przedszkolu wyjątkowi, doświadczeni nauczyciele odkrywają i rozwijają naturalny, indywidualny potencjał każdego dziecka. To dla nas ważne, aby zagwarantować najmłodszym rozwój zgodny z przyjętymi metodami i wartościami, ale przede wszystkim odpowiadający zdolnościom poszczególnych dzieci.
  W American Montessori Preschool wiemy, że zdrowa dieta oparta na ekologicznych świeżych produktach jest kluczem do zdrowego rozwoju. Dlatego też współpracujemy z precyzyjnie wybraną i sprawdzoną przez nas firmą cateringową, która przygotowuje posiłki bazując na najwyższej jakości ekologicznych produktach, ze szczególną dbałością o indywidualne zdrowie i potrzeby każdego dziecka. Zdrowe, szczęśliwe, radosne, spełnione dziecko to codzienny cel naszej pracy.
  Maria Montessori wierzyła, że najważniejszym okresem w życiu dziecka jest czas od jego narodzin do szóstego roku życia. Jesteśmy o tym przekonani i dlatego stworzyliśmy American Montessori Preschool!
  Zapraszamy do naszego miejsca – uroczego, odnowionego oraz doskonale zaprojektowanego i wyposażonego dworku. Droga do naszego przedszkola to aleja ponad dwustuletnich lip, a własny, przestronny i bezpieczny ogród jest idealną przestrzenią do zabaw zespołowych i gier sportowych. Gwarantujemy doskonałe warunki i najczystsze powietrze, którym nasze dzieci oddychają przez cały czas pobytu w przedszkolu. American Montessori Preschool wyróżnia także doskonała lokalizacja (300 m od głównej ul. Warszawskiej) i bezkolizyjny dojazd zarówno od strony Wilanowa (kwadrans drogi), jak i Ursynowa czy Piaseczna.
  Zapraszamy!

  ROZWIĄZANIA FUNKCJONALNE

  1. Nasze przedszkole jest wyposażone w unikalny i specjalistyczny system wentylacji mechanicznej zapewniający optymalną ilości filtrowanego, czystego powietrza przypadającego na osobę według najnowszych standardów.
  2. Przedszkole posiada najwyższej klasy system klimatyzacyjny chroniący zdrowie dzieci. Nowoczesna technologia zawiera filtry czyszczące powietrze z alergenów oraz zabezpieczające powietrze przed drobnoustrojami i bakteriami. Filtry Mitsubishi oczyszczają powietrze o 99%.
  3. Toalety są przyjazne maluchom i zostały zaprojektowane ze szczególną troską o zdrowie i komfort dzieci. Odpowiednie powłoki antybakteryjne chronią najmłodszych i pozwalają na utrzymanie najwyższego poziomu czystości.
  4. W przestronnych i bezpiecznych salach na drewnianych podłogach zastosowaliśmy specjalne rozwiązania zabezpieczające powierzchnię przed osadzaniem alergenów.
  5. Lokalizacja – nowe przedszkole mieści się w odrestaurowanym stylowym budynku położonym przy cichej, spokojnej uliczce obsadzonej lipami, znanej jako unikatowy pomnik historii ze szpalerem prawie dwustuletnich lip. Otoczenie przedszkola zaprojektowaliśmy tak, aby zagwarantować dzieciom zarówno bezpieczną aktywność jak i spokojny odpoczynek w przyjaznym środowisku z dala od zgiełku ulicznego:
   • obszerny plac zabaw wyposażony w atestowane zabawki dostosowane do wzrostu i wieku dzieci; mała architektura jest zabezpieczana w okresie zimowym
   • boisko do gier i zabaw;
   • piaskownica
   • komfortowy taras i schody pokryte estetyczną wykładziną z syntetycznej trawy zapewniającą miękkość chroniącą przed urazami
  6. Budynek przedszkola wyposażony jest również w system alarmowy z detekcją ruchu oraz monitoringiem wizyjnym.
  7. Wygodny parking mieszczący 12 aut.
  8. Podjazd dla osób niepełnosprawnych
  9. Starannie zaplanowany dziedziniec z ogrodem i piękną fontanną
  10. Wyżywienie – zdrowe i smakujące dzieciom posiłki. Tylko takie potrawy serwujemy naszym maluchom  . Przygotowane z najwyższej jakości ekologicznych produktów w sprawdzonym i certyfikowanym wymogami HACCP miejscu spełniają indywidualne potrzeby poszczególnych dzieci.

  Nasz Zespół

  Nauczyciele w naszej placówce spełniają wyjątkowe zadanie edukacyjne, którego celem jest indywidualny rozwój dziecka w poczuciu bezpieczeństwa i możliwości najlepszego rozwoju poznawczego i społecznego. Dbamy, aby wszyscy nasi pracownicy mieli wysokie kwalifikacje zawodowe oraz predyspozycje i kompetencje do pracy z dziećmi. 

   

  Contact Us  Bielawa ul. Lipowa 22 A, Konstancin – Jeziorna
  Tel:785 120 000
  kontakt@americanmontessori.pl

  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.