• Polski
  • English
 • bezpieczeństwo

  W American Montessori Preschool & Nursery przykładamy szczególną uwagę do kwestii bezpieczeństwa. Nasz budynek, jego otoczenie oraz zasady panujące w przedszkolu i żłobku zostały zaplanowane z największą starannością o każdy detal. Poniżej znajdziecie Państwo listę elementów, dzięki którym Wasze dziecko będzie u nas wyjątkowo bezpieczne:

   

  1. Wyszkolona i doświadczona kadra, która wie, że bezpieczeństwo dziecka zawsze jest na pierwszym miejscu.
  2. Nasze przedszkole jest wyposażone w unikalny i specjalistyczny system wentylacji mechanicznej zapewniający optymalną ilości filtrowanego, czystego powietrza przypadającego na osobę według najnowszych standardów.
  3. Przedszkole posiada najwyższej klasy system klimatyzacyjny chroniący zdrowie dzieci. Nowoczesna technologia zawiera filtry oczyszczające powietrze z alergenów oraz zabezpieczające powietrze przed drobnoustrojami i bakteriami. Filtry Mitsubishi oczyszczają powietrze o 99%.
  4. American Montessori Preschool & Nursery spełnia najsurowsze wymogi ochrony przeciwpożarowej oraz sanepidu, dzięki czemu jest PEŁNOPRAWNYM PRZEDSZKOLEM I ŻŁOBKIEM!
  5. Toalety są przyjazne maluchom i zostały zaprojektowane ze szczególną troską o zdrowie i komfort dzieci. Odpowiednie powłoki antybakteryjne chronią najmłodszych i pozwalają na utrzymanie najwyższego poziomu czystości.
  6. W przestronnych i bezpiecznych salach na drewnianych podłogach zastosowaliśmy specjalne rozwiązania zabezpieczające powierzchnię przed osadzaniem alergenów.
  7. Budynek przedszkola wyposażony jest również w system alarmowy z detekcją ruchu oraz monitoring wizyjny.
  8. Dwa razy dziennie mierzymy temperaturę dzieci oraz pracowników przedszkola.
  9. Rodzice są proszeni o zakładanie maseczek i dezynfekcję dłoni podczas przywożenia i odbierania dziecka.
  10. Przy wejściu do budynku oraz w salach znajduje się płyn do dezynfekcji rąk oraz jednorazowe maseczki.
  11. Przy podejrzeniu jakiejkolwiek infekcji, osoba z objawami, jest izolowana w osobnym pomieszczeniu, a następnie podejmowane są wszelkie kroki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa społeczności przedszkolnej i żłobkowej.
  12. Wszystkie elementy potrzebne podczas przygotowywania i spożywania posiłku są starannie dezynfekowane za każdym razem, przy użyciu wysokiej klasy zmywarki i wyparzarki firmy Hendi.
  13. Sale oraz materiały, które się w nich znajdują są regularnie dezynfekowane oraz czyszczone.

  Jeżeli masz pytania dotyczące bezpieczeństwa, zapraszamy do kontaktu: 785-120-000!

  Kontakt   Bielawa ul. Lipowa 22 A, Konstancin – Jeziorna
   Tel:785 120 000
   kontakt@americanmontessori.pl

   Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.