• Polski
  • English
 • O nas

  American Montessori Preschool to miejsce zbudowane z miłości i szacunku do dzieci. Wiemy, że najcenniejszy skarb rodziców wymaga wyjątkowej uwagi, atencji i troski. Każdego dnia nasze dzieci otaczamy przyjazną rozwojowi atmosferą w doskonale przygotowanej przestrzeni, gwarantując im jednocześnie najlepsze metody edukacyjne. W naszym przedszkolu wyjątkowi, doświadczeni nauczyciele odkrywają i rozwijają naturalny, indywidualny potencjał każdego dziecka. To dla nas ważne, aby zagwarantować najmłodszym rozwój zgodny z przyjętymi metodami i wartościami, ale przede wszystkim odpowiadający zdolnościom poszczególnych dzieci.

  UNIKALNE ATUTY

   

  WYŻYWIENIE

  Zdrowe i pyszne posiłki. Tylko takie potrawy serwujemy naszym maluchom  . Przygotowane z najwyższej jakości ekologicznych produktów w sprawdzonym i certyfikowanym wymogami HACCP miejscu spełniają indywidualne potrzeby poszczególnych dzieci.

  Korzystamy z usług Cateringu dietetycznego, który specjalizuje się w przygotowywaniu potraw specjalnie dla dzieci. Oferujemy także diety dla dzieci z różnego rodzaju alergiami oraz wykluczeniami.

   

  WYJĄTKOWE OTOCZENIE

  Kontakt   Bielawa ul. Lipowa 22 A, Konstancin – Jeziorna
   Tel:785 120 000
   kontakt@americanmontessori.pl

   Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.