• Polski
  • English
 • Rozwiązania funkcjonalne_eng

  1. Przedszkole wyposażone jest w system wentylacji mechanicznej zapewniający wymagane ilości filtrowanego, czystego powietrza przypadającego na osobę według najnowszych standardów.
   Wentylacja wyposażona jest w rekuperację, która zapewnia ekonomiczne podgrzanie powietrza w czasie zimy z oszczędnością energii w ilości ok. 70%
  2. Przedszkole posiada najwyższej klasy system klimatyzacyjny chroniący zdrowie dzieci. Nowoczesna technologia zawiera filtry czyszczące powietrze z alergenów oraz zabezpieczające powietrze przed drobnoustrojami i bakteriami.
   Ultraciche urządzenia gwarantują wysoką jakość powietrza ze względu na precyzyjne ustawienia temperatur i wilgotności.
  3. Toalety zostały zaprojektowane ze szczególną troską o zdrowie i komfort dzieci.
   Zadbaliśmy aby deski sedesowe zostały pokryte ochronną warstwą antybakteryjną.
  4. Przestronne i przytulne sale posiadają panele podłogowe oraz podłogi drewniane nadające wygodę użytkowania oraz zabezpieczające przed osadzaniem alergenów.
  5. Lokalizacja – nowe przedszkole mieści się w odrestaurowanym stylowym budynku położonym przy cichej, spokojnej uliczce Lipowej znanej jako unikatowy pomnik historii ze szpalerem prawie dwustuletnich lip. Otoczenie przedszkola zaprojektowaliśmy tak, aby zagwarantować naszym pociechom zarówno bezpieczną aktywność jak i spokojny odpoczynek w przyjaznym środowisku z dala od zgiełku ulicznego:

   • a. obszerny plac zabaw wyposażony w atestowane zabawki dostosowane do wzrostu i wieku dzieci; mała architektura jest zabezpieczana w okresie zimowym
   • b. boisko do gier i zabaw;
   • c. piaskownica
   • d. komfortowy taras i schody pokryte estetyczną wykładziną z syntetycznej trawy zapewniającą miękkość chroniącą przed urazami
  6. Budynek przedszkola jest wyposażony w system alarmowy z detekcją ruchu oraz monitoringiem wizyjnym
  7. Dogodny parking mieszczący 12 aut
  8. Podjazd dla osób niepełnosprawnych
  9. Starannie zaplanowany elegancki dziedziniec z ogrodem i fontanną
  10. Wyżywienie – zdrowe i smaczne posiłki są naszym najwyższym celem. Współpracujemy z wyselekcjonowaną firmą cateringową , która przygotowuje posiłki bazując na wysokiej jakości ekologiczych produktach, ze szczególną dbałością o indywidualne zdrowie i potrzeby każdego dziecka.
  11. Wybitna Kadra – tu prosimy o opis własnego Bio + foto

  Contact Us   Bielawa ul. Lipowa 22 A, Konstancin – Jeziorna
   Tel:785 120 000
   kontakt@americanmontessori.pl

   Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.