• Polski
  • English
 • Spring Preschool

  American Montessori Preschool zaprasza wszystkich Rodziców i ich pociechy na wyjątkowy, wiosenny turnus adaptacyjny. Wydarzenie skierowane jest do maluchów w wieku 1-6 lat i odbędzie się w dniach 12-16 Kwietnia.
  Poznaj bliżej wyjątkową przestrzeń American Montessori Preschool, dowiedz się więcej o naszych metodach nauczania i najwyższym standardzie.
  Zakochaj się w klimatycznej atmosferze tego miejsca – najlepszego dla rozwoju Twojego Dziecka!

  Turnus trwa od 12 do 16 kwietnia w godzinach 8.00-17.00. Zwieńczeniem wydarzenia będzie piknik rodzinny, który odbędzie się 16 kwietnia – w piątek w godzinach 15-17.
  Całościowy koszt turnusu to 300 PLN. Obejmuje on wyżywienie, zajęcia dydaktyczne Montessori prowadzone pod opieką wykwalifikowanej kadry oraz warsztat taneczny.
  UWAGA – PROMOCJA SPECJALNA!
  Jeśli po turnusie zdecydujesz, że American Montessori Preschool to miejsce dla Twojego malucha, opłata za turnus zostanie odliczona od pierwszego czesnego.

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego i mailowego!

  Poznaj szczegóły i zapisz swoje dziecko już dziś😊

  Uwaga – zapisy trwają do 19 marca. Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu na Free spring Preschool decyduje kolejność zgłoszeń.

  Do zobaczenia!
  Tel. 785 120 000
  Mail: kontakt@americanmontessori.pl

  Kontakt   Bielawa ul. Lipowa 22 A, Konstancin – Jeziorna
   Tel:785 120 000
   kontakt@americanmontessori.pl

   Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.