• Polski
  • English
 • Wspierajmy rozwój

  Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka w przedszkolu to podstawowe zadanie dla zespołu American Montessori Preschool. Bezpieczne dziecko to dziecko szczęśliwe, wesołe i ufne. Rola nauczyciela i przedszkola w realizacji tych przedsięwzięć jest złożona, gdyż tworzy je wiele czynników:

  Bezpiecznie przystosowane przedszkole najlepiej stymuluje do rozwoju poznawczego i emocjonalnego Twojego dziecka. W takich warunkach zachodzące naturalne procesy rozwojowe dziecka mają możliwość wyraźnie wzmacniać dziecko i sprzyjać dalszemu, niezahamowanemu rozwojowi. Jest to niesamowicie ważny okres w życiu każdego człowieka. Gdyż w tym czasie tworzy się jednostka, która później idzie do szkoły, dorasta i tworzy społeczeństwo, w jakim my żyjemy, w jakim żyć będą nasze dzieci.

  Wybierając teraz odpowiednie, dopasowane miejsce dla swojego dziecka, wpływamy na to z jakim zasobem, potencjałem i umiejętnościami przejdzie na dalsze etapy rozwoju. 

  Kontakt   Bielawa ul. Lipowa 22 A, Konstancin – Jeziorna
   Tel:785 120 000
   kontakt@americanmontessori.pl

   Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.