• Polski
  • English
 • Wakacje z Montessori

  American Montessori Preschool zaprasza wszystkich Rodziców i ich pociechy na wyjątkowy, letni turnus wakacyjny. Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 1-6 lat i rozpocznie się 1 lipca, a zakończy 31 sierpnia 2021r.

  Poznaj bliżej wyjątkową przestrzeń American Montessori Preschool, dowiedz się więcej o naszych metodach nauczania i najwyższym standardzie.
  Zakochaj się w klimatycznej atmosferze tego miejsca – najlepszego dla rozwoju Twojego Dziecka!

  Turnusy wakacyjne trwają w cyklu tygodniowym – możesz zapisać swoje dziecko na dowlny tydzień odpowiadający Waszym potrzebom lub na całe wakacje!
  Każdy tydzień jest związany z innym tematem przewodnim. 
  UWAGA – PROMOCJA SPECJALNA!
  Jeśli po turnusie zdecydujesz, że American Montessori Preschool to miejsce dla Twojego malucha to otrzymasz bon o wartości 300pln na czesne w naszym przedszkolu lub żłobku oraz zostaniesz zwolniony z opłaty wpisowej.

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego i mailowego!

  Poznaj szczegóły i zapisz swoje dziecko już dziś😊

  Uwaga – zapisy trwają do końca czerwca. Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu na Summer with Montessori decyduje kolejność zgłoszeń.

  Do zobaczenia!
  Tel. 785 120 000
  Mail: kontakt@americanmontessori.pl

  Kontakt   Bielawa ul. Lipowa 22 A, Konstancin – Jeziorna
   Tel:785 120 000
   kontakt@americanmontessori.pl

   Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.